החלה ההרשמה לועידת אלפרסקו ה- 6 | נוף, נוי ועסקים נפגשים!
תערוכת אלפרסקו השנתית
 

מאז הקמתה, קהילת אלפרסקו, הגבירה את המודעות והשיח הציבורי לנושא חשיבות תכנון ועיצוב החוץ המקצועיים. חלק בלתי נפרד מפעילויותיה הרבות היא תערוכת עיצוב הבית והחוץ השנתית.
התערוכה מהווה את הגשמת היעד המרכזי של קהילת אלפרסקו, לבצע מהפך בתחום, ולהוכיח שבאמצעות תפיסה לא שגרתית ועבודה קשה, אפשר להפוך את כל הכרוך בנושא עיצוב החוץ לחלק בלתי נפרד מהתרבות הישראלית.
כמדי שנה ובמשך ארבעה ימים רצופים מציגים מיטב האדריכלים ומעצבי החוץ את המילה האחרונה בתחום ה- outdoor, ומוכיחים את הקשר הבלתי נפרד בין ענף האדריכלות לענף עיצוב החוץ. אלפי אנשים מגיעים מדי יום לשטח התערוכה ולוקחים חלק בחגיגה אמיתית, שנערכת תחת כיפת שמי הקיץ התכולים. שם, נחוש את המהפך התפיסתי שיוצא לדרך בתחום עיצוב החוץ.

ומה בתערוכה??
 
  • גינות ראווה: מעבר ליופי שקשה יהיה להסיר ממנו את המבט, יוצגו בגינות הראווה כל הטרנדים האחרונים בתחום עיצוב החוץ. תנו לדמיון שלכם להתרוצץ בין צבעים וצורות ומיני פרחים וצמחים, ותראו איך הוא הופך מציאות בגינות האלו.
  • מיצגי אדריכלים: אדריכלים מהשורה הראשונה בישראל ישחקו בדמיון ובתעוזה ויוכיחו כיצד פילוסופיה ואמירות ביצועיות, חדשניות וקלאסיות כאחת, מקבלות ביטוי בשטח.
  • אירוח אדריכל בינלאומי: כמיטב המסורת של קהילת אלפרסקו, בכל אירוע מכונן אנו מארחים אדריכל בינלאומי בעל שם, אשר יחלוק עמנו את הכישרון והידע שלו ויעניק לכולנו השראת עיצוב מעולמות אחרים.
    ימי עיון לקהל מקצועי וקהל רחב: כמו בכל אומנות, יש תיאוריה ויש שטח, ורק החיבור הנכון ביניהם יוצר את התוצאה המושלמת. שני ימי העיון המתוכננים לתערוכה, שימוקדו בתכנון ועיצוב אורבני ופרטי, יעסקו בחיבור הנכון וההכרחי שבין עיצוב הפנים והחוץ.
  • תצוגות של חברות מובילות בתחום: חברות ישראליות יציגו את הטרנדים והחידושים האחרונים בענף עיצוב הבית והחוץ, בתצוגות המגרות את החושים: צורה וצבע, מוצר, מוזיקה טובה, כיבוד ואפילו מתנה.
  • אלפי מבקרים שוחרי אסתטיקה ועיצוב שיגיעו לגמוע את המידע והטרנדים האחרונים בתחום, ובין לבין יקיימו ביניהם נטוורקינג מועיל וייהנו מהפעילויות המיוחדות.

בשורה התחתונה, תערוכת אלפרסקו היא אחד מאירועי האביב המרתקים, ובמקביל להנאה מביאה עמה, מדי שנה, בשורה חדשה בתחום עיצוב הבית והחוץ.
האירוע מתאים למציגים מתחום הבניה, עיצוב הפנים והחוץ ופתוח לקהל המבקרים רחב , להרשמה ופרטים נוספים, לחצו כאן, למטה, בצור קשר

ועידת אלפרסקו 2017
ועידת אלפרסקו 2017
וועידת אלפרסקו 2016
וועידת אלפרסקו 2016
וועידת אלפרסקו 2015
וועידת אלפרסקו 2015
תערוכת אלפרסקו לעיצוב החוץ 2014
תערוכת אלפרסקו לעיצוב החוץ 2014
וועידת אלפרסקו 2013
וועידת אלפרסקו 2013